Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gta MTA má různé typy módů.

[DM] = DeadMatch: na začátku DeatMatche dostanete 1 dopravní Obrazekprostředek.Např.: Auto,motorku,letadlo,vrtulník.bicykl,motorku,loď...atd.Cílem DeadMatche je zůstat nejdéle naživu.Není dobré nabourat do výbušného sudu,spadnout do vody,nebo se převrátit na střechu a vybouchnout.Nesmíte zůstat na nepřístupné ploše aby se za vámi nikdo nedostal.V takovém případě můžete dostat KICK.V DeadMatchi můžete brát nitro,opravu auta,výměna vozidla...Dávejte pozor na propadajíci se cestu.Pokud umřete musíte počkat do konce DeadMatche.Některé DeadMatche mají však respawn : po určitém limitu objevíte znova.

[FUN] = Zábava: U skoro každé "zábavy" si můžete vybrat vozidlo. většinou se FUN hraje na upraveném letišti. Někdy je to takový jako kdyby trénink pro RACE. Např.tam jsou lopingy,skokánky,vybuchujíci sudy,voda,a jiné podobné překážky.Když si diskreditujete vozidlo máte vždy respawn.Někdy je 5 sec a někdy může být až 45 sec. Bývá aji třeba taková že polovina hráčů jsou zloději a druhá polovina hráčů jsou policie. Nebo letadlová bitva: Hydra,Hunter vs Rustler,Sparow.....

[RACE] = Závody: Závody bývají nejvíc oblíbený mód v MTA. Máte nějaké vozidlo a musíte jako 1. projet všechny waypointy až do cíle.Závody většinou bývají na motorkách NRG-500. Dráhy jsou speciélně upravené. V některých jedete chvilku po silnici a pak třeba skočíte do vody a máte loď. Chvíli jedete na čtyřkolce a pak máte Monster... DeadMatch a Race většinou jezdíte na vymyslené dráze nad mořem. U RACE rovněž můžete brát nitro,repair...U Race máte vždy méně než desetivteřinnový respawn.

Přeji příjemnou zábavu. Hoky

Obrazek